Služby

Služby

Poskytuji veškeré k​osmetické služby, prodlužování řas, líčení na všechny příležitosti, depilace teplým voskem, diagnozu pleti a poradenství a nyní nově i služby pemanentního Make upu. Velice ráda Vám vysvětlím, co přesně Vaše pleť potřebuje a podle toho můžeme sestavit ošetření podle Vašich potřeb a typu pleti.

Permanentní make up

Základní kosmetické ošetření

Ošetření mladistvé pleti ( hluboké čištění )
Povrchové čištění, enzymatický peeling, hluboké čištění, maska, konečná úprava.

Kosmetická masáž​
Povrchové čištění, masáž dekolt, krk, obličej, maska nebo zábal, konečná úprava.

Kompletní ošetření podle typu pleti​
Povrchové čištění, enzymatický peeling, hluboké čištění, masáž dekolt, krk, obličej, maska nebo zábal, konečná úprava.

Doplňkové ošetření

Speciální kosmetické ošetření

Jedná se o intenzivní kosmetické ošetření pleti, kdy chceme dosáhnout okamžitého viditelného efektu! U těchto ošetření jsou použitý intenzivní koncentrované séra, krémy a pleťové boostery. Skin boostery obsahuji optimální směs účinných látek pro posílení pleti.

My secret botoplatinum
Expresní optická výplň vrásek a zlepšení vzhledu výrazových linií ihned po aplikaci. Dochází k uvolnění mimických svalů a k okamžitému liftingovému efektu.

My secret 24k gold
Vhodné pro náročnou pleť k navození pocitu komfortu.Navrací pleti přirozený jas a energii.

White concept – depigmentace
Omezení tvorby melaninu – ovlivnění činnosti tvorby melaninu v pigmentových buňkách. Jedná se o bezpečnou, ověřenou metodu, založenou na principu postupného zesvětlení stávajících pigmentových skvrn a omezení tvorby nového pigmentu.

Grapevine line therapy
Speciální vinná řada obsahující unikátní účinnou složku δ-Viniferin. Vinná réva a vinný olej, získaný moderními technologiemi, jsou novodobým trendem v kosmetické péči. Blahodárné účinky vína tak budete moci vyzkoušet na vlastní kůži.

Exfoliační, zjasňující kúra
Zabezpečí pleti jemnou exfoliaci ( peeling ) díky použité aktivní SKIN REPAIR – alginátové masky. Dochází ke zrychlení metabolismu, redukci činnosti mazových žláz a celkově pleť rozjasní. Napomáhá lepšímu průniku následně aplikovaných přípravků.

Exfoliační, zmatňující kúra
Viditelné projasnění jemnou exfoliaci, díky použité aktivní alginátové masky, dochází zde k redukce činnosti mazových žláz. Vyčistí a stáhne rozšířené póry, zmatní pleť. ​

Kúra s aktivními minerály
Zásobuje pleť minerálními prvky, hydroregulace, okysličuje pleť, dochází k čistícímu efektu. Odpočinek s bahenním termo zábalem nebo aktivní alginátovou maskou z mořských řas. Zjemňuje, projasňuje a zvláčňuje pleť.

Antistres liftingové ošetření
Poskytuje okamžitý relax, uvolnění, odstranění známek stresu a únavy, aktivně okysličuje pleť. Má antioxidační efekt, doplňuje vitamíny a stopové prvky. Zpomaluje stárnutí pleti, omlazuje, hydratuje, projasňuje a celkově revitalizuje pleť. Antioxidační a antibakteriální účinek má pozitivní vliv na celý organismus.

Vyživující regenerační ošetření
Zabezpečuje intenzivní péči, regeneraci, výživu a hydrataci. Má protivráskový efekt, oddaluje stárnutí, omlazuje.

Mikromasáž očního okolí
Účinná masáž pro odstranění otoků, kruhů pod očima a zmírnění vrásek​.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial