Svatební líčení

Svatební líčení

Každá žena chce být ve svůj svatební den ta nejkrásnější a k tomu patří nejen okouzlující šaty nebo květiny, ale i správné svatební líčení! Pomůžu Vám toto přání uskutečnit a s radostí se postarám o svatební líčení Vás i Vašich svatebčanů.

Svatební líčení provádím s největší preciznosti! Kladu velký důraz na jemnost, ale zároveň vysokou kvalitu tak, aby líčení vydrželo krásné po celý tento den. Styl líčení přizpůsobuji typu nevěsty, účesu, šatům, stylu ve kterém svatba bude probíhat nebo jejím požadavkům. Mým cílem je podtrhnout přirozenou krásu a zvýraznit ji tak, aby jste se cítila ve svůj svatební den příjemně a sebejistě.

Důležitá součást svatebního líčení je také zkouška, na které si make up předem vyzkoušíme a dohodneme vše potřebné. Poskytnu Vám poradenství jak o pleť pečovat, popřípadě navrhnu vhodné kosmetické ošetření, aby Vaše pleť byla v den svatby dokonalé připravena. Pokud nám to čas umožňuje, začínám s nevěstou pracovat již několik měsíců před svatbou. Zdravá a krásná pleť je totiž základem pro nádherné nalíčení.

  • zkoušku líčení doporučuji 2 – 4 týdny před svatbou a to přímo v salonu
  • malé kosmetické úpravy 7 – 14 dní před svatbou
  • ve svatební den ráda přijedu za Vámi na místo, které si předem domluvíme ( kadeřnictví, domů )

V případě, že máte o svatební líčení zájem, rezervujte si termín svatby co nejdříve!
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial