Aktuality

Aktuality

Zde naleznete průběžně nabízené aktuality

Na co se můžete těšit v roce 2021?

Kosmetické služby jsou sice stále k vůli nařízení vlády zavřené.. ale i tak, bych Vás ráda potěšila!
A proto jsem si připravila překvapení 🙂 Nenapadlo mě nic lepšího, než využít situace zavřených prostor a připravit salon v novém kabátku. Takže příště (snad už brzy) – budu se těšit v novém.. 🙂

Novinka

Pozor pozor! Nová značka pleťové kosmetiky míří do salonu a je výhradně zaměřená pro zralou pleť! Čekají na Vás silné koncentráty, pleťové masky + použití ultrazvuku, takže pořádné vypnutí a výplň vrásek může začít.

Nově také parafínový zábal rukou, který si můžete dopřát spolu s kosmetickým ošetřením. Po zábalu jsou ruce velmi dobře odpočinuté. Dostavuje se vysoký kosmetický, ale i zdravotní efekt. Parafínový zábal = blaho pro klouby.

a jednou z dalších novinek a to v oblasti prodlužování řas, je prodlužování metodou Chashmere! Jedná se o klasickou metodu s použitím speciálně upravených řas.Tyto řasy jsou úžasně jemné, avšak nepřekonatelně odolné! Toto pojmenování dostaly podle luxusní látky kašmír a tím pádem se také pyšní stejnými vlastnostmi – jemnost, hebkost a lesk!

Aktuálně

Již od března 2016 se v salonu můžete těšit na rozšíření a doplnění kosmetického ošetření o nový ultrazvukový přístroj. Tento jedinečný přísroj spojuje funkce hlubokého čištění, odstranění odumřelých kožních buněk, potlačení akné, ale zároveň funguje i jako face – lifting, vyhlazení jemných i hlubších vrásek, omlazuje a zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Výsledkem je čístá, hydratovaná, rozjasněná, dobře prokrvená a zdravá pleť mladšího vzhledu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial